HİZMETLERİMİZ

Hakkımızda

Eskişehir'de hijyenik, kaliteli, hesaplı halı yıkama parolasıyla 2014 yılı Aralık ayında faaliyetlerimize başladık. Hijyen Halı Yıkama Fabrikası Eskişehir'de müşteri memnuniyeti esaslı uygun fiyat politikasıyla hizmet vermektedir.

 

Üzerinde oturduğumuz, uzandığımız, bir şeyler yiyip içtiğimiz, bebeğimizin emeklediği kısaca her an iç içe olduğumuz halılarımızın temiz ve hijyenik olmasını isteriz. Halılarınızı belirli aralıklarla yıkatmak sizin ve çocuklarınızın sağlığı açısından büyük önem taşımaktadır.

 

Halılarda gözle göremediğimiz kir ve mikroorganizmalar vardır. Sizlere daha kaliteli ve sağlıklı yaşam sunabilmek için Eskişehir Hijyen Halı Yıkama fabrikası olarak halılarınızı bitkisel ve anti bakteriyel şampuanlarla yıkıyoruz.

 

Halılarınızın hangi ortamlarda yıkandığı da hijyen açısından çok önemlidir. Eskişehir Hijyen halı yıkama firması olarak sizlere en iyi ve kaliteli hizmeti verme amacındayız. Bu nedenle hızla gelişen ve değişen dünyada müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verebilmek için son teknoloji ürünleri ile hizmet vermekteyiz. Halılarınız toz silkme, yıkama, sıkma işlemelerinin her biri farklı makinelerle yapılmaktadır. Temizlenen halılarınız yine aynı titizlik ile kapalı ortamlarda kurutulmakta. Tek tek paketlenip evlerinize getirilmektedir.

 

Eskişehir halı yıkama firmaları içinde kaliteyi ön plana almış, müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutan anlayışı ve alanında eğitimli uzman kadrosu ile sizlere hizmet veren en kaliteli kurumdur. Kaliteli hizmet anlayışının yanında ekonomik olan yıkama firmamız sizlerin bütçesini de zorlamayacaktır. Halılarınız en minimum sürede yıkanır ve size teslim edilir.

 

Ücretsiz servis imkanları ile halılarınızı, battaniyelerinizi evinizden alıyoruz. Bize emanet ettiğiniz eşyaların sizler için ne kadar kıymetli olduğunun bilincindeyiz. Halılarınızı renk, desen, iplik özelliklerine göre sınıflandırarak zarar görmeden temizlenmelerini sağlıyoruz. Beyazlatıcı gibi kimyasal deterjanlar kullanmayıp bitkisel halı şampuanları ile hijyeni sağlıyor aynı zamanda da halılarınıza doğal bir parlaklık kazandırıyoruz.

 

Eskişehir Hijyen Halı Yıkamanın müşteri hizmetleri telefonlarını arayarak ve web sitemizden bizlere ulaşabilirsiniz. Biz sizin kıymetlilerinizi temizlerken siz içiniz rahat olarak kahvenizin keyfini çıkarabilirsiniz. Bizi bir kere tercih ettikten sonra vazgeçemeyeceksiniz.

Etiketler

Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım