HİZMETLERİMİZ

Halı Yıkama

Birçok bayan halılarını yıkatmaya verdiğinde halılarının canlılığını kaybedeceğini ve eskiyeceğini düşünür. Bunun yerine evde silerek hijyen sağlamış olduğunu zanneder. Hâlbuki bu yanlış bilinen bir durumdur.

 

Halılarınızı evde sildiğinizde lekelerin çıkması için sürtme işlemi yapmanız gerekir. Sürttüğünüz halının iplikleri ise hacmini kaybeder ve tüyleri zarar görür. Halınıza zarar verdiğiniz gibi mikropları değil sadece lekeyi yok edebilirsiniz. Mikroplar siz sildikçe halının en diplerine doğru iyice yerleşecektir.

 

Eskişehir Hijyen Halı Yıkama fabrikası halılarınızın bozulmadan yıkanacağını sizlere garanti eder. Çünkü yıkama esnasında sürtme, kuvvet uygulama gibi durumlar söz konusu olmaz. İleri teknoloji ile donatılmış makinelerde çift taraflı yıkama sağlanarak halılarınızın temiz, parlak görünmeleri sağlandığı gibi tüm mikroplardan da arındırılmış olur.

 

Benim halım el dokuması, benimki boyama yıkatmaya veremem diye yanlış düşüncelere de kapılmayın. Eskişehir Hijyen halı yıkama firması halılarınızı özelliklerine göre ayrıştırıp daha sonra yıkama işlemine geçmektedir. Farklı türdeki halılara uygun olan yıkama yöntemi kullanılır.

 

Halı yıkama fabrikaları Eskişehir ilinde çok sayıda yer almaktadır. Fakat her meslek grubunda olduğu gibi halı yıkama işinde de kötü atölyeler mevcut. Halılarınızın zarar görmemesi, tam ve etkin bir temizlik sağlanmasını istiyorsanız siz de web sitemiz aracılığıyla bizimle iletişime geçebilir ve siparişinizi verebilirsiniz.

 

Bu kadar halı yıkama fabrikası içinden neden Hijyen Halı Yıkama?

 

İş anlayışımız gereği hızlı ve zamanında teslimat yapmak prensibimizdir.

 

Sağlığa uygun bitkisel deterjanlar kullanırız.

 

Yıkamanın her aşamasında alanında uzman personeller çalışır.

 

Halı yıkama fiyatlarımız uygundur. 

 

Kapıda kredi kartı ile ödeme kolaylığı sunarız.

 

Müşteri memnuniyeti sağladığın en büyük kazançtır. Çünkü bizimle çalışmaya başladıktan sonra başka bir firma arayışına girmeyeceksiniz. Siparişlerinizden memnun kalarak herkese bizi tavsiye edeceğinize eminiz.

 

Etiketler

Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım