HİZMETLERİMİZ

HİZMETLERİMİZ


Halı Yıkama

Birçok bayan halılarını yıkatmaya verdiğinde halılarının canlılığını kaybedeceğini ve eskiyeceğini düşünür. Bunun yerine evde silerek hijyen sağlamış olduğunu zanneder. Hâlbuki bu yanlış bilinen bir durumdur.   Halılarınızı evde sildiğinizde lekelerin çıkması için sürtme işlemi yapmanız gerekir. Sürttüğünüz halının iplikleri ise hacmini kaybeder ve tüyleri zarar görür. Halınıza zarar verdiğiniz gibi mikropları değil sadece lekeyi yok edebilirsiniz. Mikroplar siz sildikçe halının en diplerine doğru i... devamı..

Koltuk Yıkama

Giydiğimiz kıyafetlerimizi, halılarımızı, yastıklarımızı sürekli yıkar kirlerinden ve mikroplarından arındırırız. Ya sürekli üzerinde oturup vakit geçirdiğimiz, hatta bir şeyler yediğimiz koltuklarımız ne olacak? Zaman içinde kirlenen koltuklarımız bakteri, kir ve miteler oluşur. Koltukları silmek onları mikroplardan arındırmak için yeterli bir işlem olmadığı gibi çok yorucu ve zahmetli bir iştir.   Eskişehir halı yıkama fabrikası olarak sizlere yerinde koltuk yıkama hizmetlerini de sunmaktayız. Yerinde koltuk yıkama yaptırmak için sipar... devamı..

Yorgan Battaniye Yıkama

Yorgan ve battaniyeler günlük kullanım malzemelerinin kuşkusuz en çok kullanılanlarından biridir. Terleme gibi nedenlere maruz kaldığı için koku oluşması çok normaldir. Bu nedenle yorgan ve battaniyelerimizi yıkama gereği duyarız. Fakat genellikle evde yorganlarımızı yıkayacağımız bir makine yoktur.   Eski usul leğende çiğneme işine kalkışırsak da elyaf ve pamuklar bir arata toplanıp yorganımızı kullanılamaz hale getirebilir. Battaniyelerde de çok farklı imal edilen ürünler vardır. Evde yıkama sonucu battaniyemizin tüylerini bo... devamı..

Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım