HİZMETLERİMİZ

Koltuk Yıkama

Giydiğimiz kıyafetlerimizi, halılarımızı, yastıklarımızı sürekli yıkar kirlerinden ve mikroplarından arındırırız. Ya sürekli üzerinde oturup vakit geçirdiğimiz, hatta bir şeyler yediğimiz koltuklarımız ne olacak? Zaman içinde kirlenen koltuklarımız bakteri, kir ve miteler oluşur. Koltukları silmek onları mikroplardan arındırmak için yeterli bir işlem olmadığı gibi çok yorucu ve zahmetli bir iştir.

 

Eskişehir halı yıkama fabrikası olarak sizlere yerinde koltuk yıkama hizmetlerini de sunmaktayız. Yerinde koltuk yıkama yaptırmak için siparişinizi oluşturabilirsiniz.

 

Yerinde Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır?

 

Köpük verme ve vakumlama özellikleri olan koltuk yıkama makinesi ile evinize misafir oluruz. Yıkanması istenen koltuklar ilk olarak vakumlanır ve tozlarından arındırılır.

 

Çıkmayan inatçı lekeler var ise onlar için leke çıkarıcılar uygulanır. Burada koltuğun kumaş yapısı dikkate alınır. Bozulma yapılacaksa leke çıkarıcılar kullanılmaz.

 

Koltuğun üzerine köpükleme işlemi yapılır ve kirlerin kabarıp yüzeye çıkması için beş altı dakika kadar beklenir.

 

Koltuk yüzeyi yıkama işlemiyle vakumlanarak köpükler alınır, tekrar tekrar yıkanır. Mitelerden, mikroplardan arındırılarak hijyen sağlanır.

 

Fanlar kullanılarak koltuğun kuruması sağlanır.

 

Koltuklarınız yıkanırken özel üretim yapılan ve sağlığa zararlı bir yan etkisi olmayan koltuk yıkama deterjanları kullanılır.

 

Eskişehir koltuk yıkama firmaları sayesinde alabileceğiniz bu hizmet işini bilen personeller tarafından yapılmaktadır. Koltuklarınız yerinden oynamadan, yorulmadan temizlenmiş olur. Koltuk yıkama fiyatlarımızı öğrenmek için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Uygun fiyat garantisi, kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetini ilke edinen Hijyen Halı Yıkama her alanda müşterilerimizin hizmetinde olmaya devam edecektir.

 

Etiketler

Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım