HİZMETLERİMİZ

Yorgan Battaniye Yıkama

Yorgan ve battaniyeler günlük kullanım malzemelerinin kuşkusuz en çok kullanılanlarından biridir. Terleme gibi nedenlere maruz kaldığı için koku oluşması çok normaldir. Bu nedenle yorgan ve battaniyelerimizi yıkama gereği duyarız. Fakat genellikle evde yorganlarımızı yıkayacağımız bir makine yoktur.

 

Eski usul leğende çiğneme işine kalkışırsak da elyaf ve pamuklar bir arata toplanıp yorganımızı kullanılamaz hale getirebilir. Battaniyelerde de çok farklı imal edilen ürünler vardır. Evde yıkama sonucu battaniyemizin tüylerini bozabiliriz.

 

Eskişehir halı yıkama firmaları içinde yorgan ve battaniye yıkayan, bu konuda kendimize güvenen ve rahatlıkla yaptığımız işin arkasında durabilen kuruluşlardan biriyiz. Yorgan ve battaniyeleriniz için bizi arayarak siparişinizi oluşturabilirsiniz. Ürünleri almaya gelen arkadaşlarımız size kaç adet ürün verdiğinizi belirten fiş verecektir.

 

Hijyen halı yıkama fabrikasına getirilen yorgan ve battaniyeleriniz kontrol edilerek yırtık, sökük gibi detayların olup olmadığını tespit eder ve müşteriyi bilgilendirir. Yorganlar çeşitlerine göre yıkama çeşidi seçilir.

 

Endüstriyel makinelerde ve özel temizlik ürünleri ile yıkama, durulama ve kurutma işlemi yapılır. Ürünleriniz paketlenerek hazır hale getirilir ve adresinize ücretsiz servis ile teslim edilir.

 

Fakat bazı firmaların makine kullanmayıp eski usullerle yıkadığı bilinmelidir. Eskişehir halı yıkama fabrikaları arasında Hijyen Halı Yıkama firması özel makineler kullanmaktadır.

 

Hijyen Halı Yıkama Eskişehir firma özellikleri:

 

*Son teknoloji makineler kullanılır.

 

*Özel deterjanlar kullanılır.

 

*Ücretsiz servis aracımızla kapınızdan halılarınızı, stor perdelerinizi, yorgan ve battaniyelerinizi alır ve kapınıza teslim ederiz.

 

*Tesisimizde son model ileri teknoloji makineler ile yıkama – kurutma işlemlerini gerçekleştiririz.

 

*Yıkanan halılarınız, yorganlarınız, stor perdeleriniz ve battaniyeleriniz kapalı ortamda kurutulur.

 

*Kredi kartı ile kapıda ödeme imkanı sunarız.

 

*Kalifiye elemanları ile kaliteli hizmet sunar.

 

*Yıkama fiyatlarımız ekonomiktir.

 

Etiketler

Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım